Get Adobe Flash player
Rozbudowa i modernizacja systemu kanalizacyjnego miasta Konina
Witamy na stronie poświęconej Projektowi pn. "Rozbudowa i modernizacja systemu kanalizacyjnego Miasta Konina". Projektowi, którego realizacja sprawi, że Konin spełniać będzie europejskie standardy oczyszczania ścieków.

Produkcja ścieków jest sprawą tak oczywistą, że większość z nas nie zastanawia się nad ich istnieniem. Wytwarzamy coraz więcej ścieków, a mimo to czysta woda płynie w naszych kranach i możemy korzystać z jej dobrodziejstw. Zawdzięczamy to sprawnej infrastrukturze, która sprawia, że ścieki transportowane są skomplikowanym systemem rur z naszych domów prosto do oczyszczalni. Oczyszczalnia ścieków to niezbędny i ściśle powiązany z miastem system, bez którego funkcjonowanie byłoby bardzo utrudnione, a wręcz niemożliwe. Dlatego tak ważne jest, aby proces oczyszczania ścieków był usprawniany, a jakość wody nieustannie monitorowana. Skorzystają na tym odbiorcy wody, a jednocześnie polepszy się stan środowiska naturalnego. Jest to model, do którego dąży dziś cały świat. 
MultimediaProjekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko
www.pois.gov.pl
O Projekcie
Opis Projektu
Wartość Projektu i kwota dofinansowania
Zaangażowanie Unii Europejskiej
Zadanie inwestycyjne
Budowa sieci kanalizacyjnej na osiedlach Pątnów i Gaj
Rozbudowa i modernizacja Oczyszczalni Ścieków Prawy Brzeg
Multimedia
Komunikaty
Aktualności
Dla mediów
Komunikaty dla mediów
Promocja Projektu
© PWIK Konin
Realizacja: AIKON Poznań Sp. z o.o. | Insert Studio